Apie

Mūsų komanda teikia išieškotus ir duomenimis pagrįstus atsakymus taikydami žmogiškųjų mokslų metodus. Mūsų kasdienis darbas - kontekstų tyrinėjimas, dalyvavimas kultūrose, tendencijų identifikavimas, strateginių įžvalgų formavimas.
Siekiame suprasti konkretų fenomeną iš esmės ir pritaikyti šias žinias organizacijos problemoms spręsti. Situacijos būna įvairios: infrastruktūros potencialas neišnaudojamas, produktai ar paslaugos prasilenkia su klientų elgesiu bei poreikiais, didieji duomenys per dideli apjungti ir pan. Kitaip sakant, organizacijos mums patiki gilesnį analitinį mąstymą, kuriam taip trūksta laiko. Taigi, jei kyla klausimų dėl tolimesnių žingsnių, didelė tikimybė, kad mūsų bendradarbiavimas atneštų daug naudos.

Komanda

 • Eugenijus Kaminskis

  Atidus profesionalas, jungiantis kultūrą, verslą ir inovacijas, o strateginį mąstymą paverčiantis konkrečiai įgyvendinamais etapais. Koncentruojasi į politikos formavimą, kūrybišką vietokūrą ir kultūros ekonomiką.
  Mėgsta maudytis eketėje ir Duke'ą Ellingtoną.

 • Žemartas Budrys

  Tvaraus gyvenimo būdo entuziastas tikslingai jungiantis meną ir inovacijas. Fokusuojasi į tarptautinius projektus, bendruomenių kūrimą, dalinimosi ekonomiką.
  Mėgsta grybauti miške.

 • Dominykas Karpovič

  Entuziastingas idėjų kūrėjas, sprendimus randantis nestandartiniuose metoduose. Inovacijos, sprendimų priėmimo procesas, strategija - jo sritys.
  Mėgsta rytinę kavą ir lėtus pokalbius.

  Sritys

  Transportas ir judumas
  Miestų planavimas
  Nekilnojamojo turto vystymas
  Politikos kūrimas
  Kultūra
  Energetika
  Dalinimosi ekonomika
  Startuoliai
  Sveikatos apsauga
  Didmeninė prekyba
  Apranga
  Medijos

  Socialinis poveikis su

  Reach For Change
  Changemakers’ON
  Code Academy Kids
  KTU Startup Space