Biuro patalpų transformacija pagal realius darbuotojų poreikius

Skaičiai
30% sutaupytos erdvės
2 savaitės lauko tyrimo
10 departamentų įtraukta
Tiriamieji įrankiai yra būtini siekiant suprasti biuro aplinkos kontekstą ir pobūdį

„Turime arba persikelti į naujas erdves, arba pakeisti savo darbo pobūdį. Tinkamam sprendimui reikia daugiau nei vien turimų duomenų. Tam reikia suprasti mūsų darbo kultūrą.“

Geros darbo vietos leidžia žmonėms veikti efektyviai ir prasmingai. Tačiau nėra universalaus sprendimo, apibrėžiančio tai, kas yra gera darbo vieta. Žmonės, jų poreikiai, lūkesčiai, darbo eiga ir tikslai yra skirtingi. Todėl konkretaus darbo kultūros tyrimas yra pirmas svarbus žingsnis link geresnės darbo aplinkos.

Klientui pasiūlėme sukurti integralų darbo vietų planą, remiantis jų specifinės situacijos antropologiniu tyrimu. Tai padėjo realizuoti iki tol neatskleistą organizacijos potencialą, sukuriant ryšį tarp infrastruktūros ir žmonių.

Tvarus darbo vietos transformavimas didina kūrybiškumą, darbuotojų pasitenkinimą, talentų pritraukimą, veiklos efektyvumą ir formuoja socialiai atsakingą bei novatorišką organizacijos įvaizdį. Taikomoji antropologija atsakė į tai, kas lemia darbuotojų elgesį ir kokie yra tvarūs sprendimai, neatsiejami nuo organizacinės kultūros, galintys duoti didžiausios pridėtinės vertės.

Remdamiesi išsamia unikalios darbo kultūros studija, mes sukūrėme gairės strateginei krypčiai ir tvariam darbo vietos transformavimui.